piątek, 12 października 2012

Lush - Ayesha (próbka)

Opakowanie:
Standardowe, lushowe - proste, czarne, zakręcane pojemniki wykonane z plastiku przeznaczonego na recykling. 


Źródło: https://www.lush.co.uk/product/38/Ayesha-Fresh-Face-Mask

Zapach:
Najcudowniejszy maseczkowy zapach, z jakim miałam styczność - pachnie jak... słonecznik. Po prostu duża główka słonecznika ze smacznymi, zdrowymi ziarnkami. 

Cena / ilość:
9,25 euro / 75 gMoja opinia:
Przy okazji zakupów w Lushu dostałam próbkę tej oto świeżej maseczki. Ma ona za zadanie działać wygładzająco, a także nadawać skórze blask i zdrowy wygląd, co brzmi dla mnie dość ogólnikowo... Swoją drogą, mówiąc szczerze, żadnych większych zmian na twarzy nie odnotowałam ;) Maseczka poza naprawdę przyjemnym zapachem, niczym mnie raczej nie zachwyciła.  Co chyba warto odnotować, to po pierwszym podejściu do Aishy zauważyłam wzmożone wydzielanie sebum (nie ma to jak kilka dni świecenia niczym latarnia morska). Dość mocno naciągała skórę, gdy trzymałam ją na buzi, zmywała się łatwo, dając wrażenie lekkiego peelingu (?). Na plus trzeba przyznać, że nakłada się zdecydowanie lepiej niż np. Catastrophe Cosmetic (też miałam próbkę ;)), jest dość gęsta, podobna do glinek, całkiem przyjemna więc w użyciu. Według mnie jest też dość wydajna; zdaniem producenta normalne opakowanie wystarcza na cztery aplikacje (znalezione na włoskiej stronie Lush'a).  Należy jednak pamiętać, że jak i na inne świeże maski przystało, należy wykorzystać ją w ciągu 4 tygodni, od daty produkcji. Ogólnie, jest to kolejna maseczka z Lusha, która mnie specjalnie nie uwiodła. Za tę cenę i przy tak krótkim terminie ważności, uważam, że nie warto.

Moja ocena: 2,5/5 

Skład:
VEGETARIAN, Fullers Earth, Honey; Elderflower and Limeflower Decoction (Sambucus nigra and Citrus aurantifolia), Glycerine, Fresh Asparagus (Asparagus officinalis), Fresh Kiwi Fruit (Actinidia chinensis), Kaolin, Witch Hazel Extract (Hamamelis virginiana), Rose Absolute (Rosa damascena), Rosemary Oil (Rosmarinus officinalis), Patchouli Oil (Pogostemon cablin), Elderflower Vinegar, Bentonite Gel, *Geraniol, *Limonene, *Linalool, Perfume 

Oceniana jest próbka produktu - zawartość pudełeczka, które dostałam przy okazji zakupów, wystarczyła na dwie aplikaje.

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...